Musical " O małej syrece w niejednej piosence"

"… Kiedyś przyjdzie taki dzień, że spełni się Twój najpiękniejszy sen.
Teraz nie wiesz jak i gdzie…"

26 października uczniowie klas II, IIIa i IIIb szkoły podstawiowej pojechali do Bolesławca na musical pt. O małej syrence w niejednej piosence"  Tym razem uczniowie zawędrowali wraz z bohaterami sztuki w głębiny oceanu. Poznali tam małą syrenkę Vivien, jej stanowczego ojca- króla Nefryta, zabawnego kraba Szachwarę oraz podstępną wiedźmę Zewlagę. Na brzegu wielkiej wody pojawił się książę Edward, wypatrujący co dnia dziewczyny, która ocaliła mu życie podczas szalejącego sztormu, jego uroczą mamę- królową Hortensję oraz niezastąpionego kucharza Fryca wraz z marynarzami. Musical okazał się bardzo ciekawy i inetersujący uczniowie byli bardzo zadowoleni i zaciekawieniem śledzili losy bohaterów sztuki.