60 Dolnośląski Konkurs Recytatorski

25.02 2015 roku o godzinie 8.00 w naszej szkole odbył się etap szkolny 60 już Dolnośląski Konkurs Recytatorski.

Młodzież z naszego gimnazjum zaprezentowała wybrane przez siebie wiersze. W komisji siedziały nauczycielki języka polskiego Panie Barbara Piękny i Urszula Jasińska. Dodatkowymi gośćmi byli uczniowie klasy V SP, którzy z widowni kibicowali starszym kolegom.

Wszyscy uczestnicy bardzo się starali pięknie recytować wybrane utwory. Komisja wybrała siedmioro laureatów. Są nimi:

Patrycja Pieczarka (IIIb), Zuzanna Drozd (Ib), Natalia Matejewicz (IIIb), Kaja Hytnar (IIIb), Klaudia Pieczarka (IIb), Karolina Hyjek (IIIb), Alicja Konstencka (Ib).

Kolejność ww. osób jest przypadkowa. Laureaci będą reprezentować naszą szkołę w eliminacjach gminnych. Trzymamy za nich kciuki i liczymy na kolejne sukcesy!:)