Dzień Babci i Dziadka

Co prawda Dzień Babci wypada 21 stycznia, a Dzień Dziadka 22 stycznia, jednak nasza szkoła już w piątek tydzień wcześniej wypełniła się kochanymi babciami i dziadkami naszych uczniów.

Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali występów swoich wnuków i wnuczek. Uczniowie z klas I-VI stanęli oczywiście na wysokości zadania. Każda klasa chciała wypaść jak najlepiej przed tak szczególną publicznością. Dzieci śpiewały, tańczyły, odgrywały krótkie przedstawienia, były też kabarety i skecze oraz ogromnie trudny test znajomości bajek, baśni i dobranocek. Krótki występ dała także schola. Organizacją całego przedsięwzięcia zajęła się pani Elżbieta Armata, a także wychowawcy poszczególnych klas. Pani dyrektor złożyła babciom i dziadkom najlepsze życzenia, a uczniowie na koniec obdarowali wszystkich zaproszonych laurkami i kwiatami, które sami wykonali.

redagowała: Kamilla Smolarczyk-Kozioł