Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra też u nas!!!

Kolejny raz nasza szkoła zagrała koncertowo dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a więc dzieci i osób starszych, które potrzebują pomocy medycznej.

Oczywiście zbierając pieniążki, licytując, kwestując- świetnie się bawiliśmy. A to wszystko za sprawą koncertu przygotowanego przez panią Marzenę Lehmann i szkolną scholę oraz występom uczniów poszczególnych klas. Nie możemy zapomnieć także o popisowym kolędowaniu nauczycieli. Organizacją całej imprezy zajęła się pani Joasia Kowalska, która wraz z uczniami starszych klas gimnazjum, dbała o prawidłowy przebieg całego przedsięwzięcia. Z pewnością sobotni poranek 10 stycznia 2015 roku będzie najweselszym i najbardziej pracowitym sobotnim porankiem w tym roku Uśmiech Zebraliśmy przecież aż 780,74 złotych. To absolutny rekord!!!

relacjonowała: Kamilla Smolarczyk-Kozioł