DZIEŃ KOBIET

Z okazji Dnia Kobiet Samorząd Uczniowski zorganizował niespodziankę dla wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły - małe taneczne przedstawienie. Uczniowie z klasy VIII oraz uczeń z klasy IIA zachwycili wszystkich prezentacją utworu Alicji Majewskiej ,,Być kobietą”. Był to niezapomniany występ, który dodatkowo uprzyjemnił ten wyjątkowy dzień.

Aby uczcić wszystkie kobiety w naszej szkolnej społeczności, zaplanowano długą przerwę z gorącym kakao. Ta słodka i rozgrzewająca przerwa miała sprawić, że świętowanie Dnia Kobiet będzie jeszcze bardziej przyjemne i wyjątkowe.

Nasi uczniowie, począwszy od przedszkolaków aż po uczniów klas ósmych, poświęcili wiele czasu i serca na przygotowanie pięknych rysunków dla wszystkich Pań. Ich zaangażowanie i wysiłek zostały docenione poprzez powieszenie prac na drzwiach klasowych. To był wzruszający gest, który pokazał, jak ważne są relacje i szacunek w naszej szkolnej społeczności.

Jeszcze raz życzymy wszystkim Paniom i Dziewczynom, jednym słowem KOBIETOM, wszystkiego, co najpiękniejsze z okazji ich święta!