Halloween 2023

W dniu 27 października 2023 r. wszyscy spragnieni dobrej  zabawy uczniowie z klas IV-VIII mogli przebrać się w stroje nawiązujące do anglosaskiego święta Halloween i uczestniczyć w szkolnej imprezie, którą zorganizował Samorząd Uczniowski.

W blasku wirującej, umieszczonej na suficie kuli, na tanecznym parkiecie pojawiły się wampirzyce, diablice, wiedźmy, wampiry oraz siejące grozę potwory. Uczniowie przebrali się w fantastyczne stroje, które pokazały jak są kreatywni i potrafią wyczarować świetne przebranie na szkolną dyskotekę.
Roztańczonej młodzieży przydała się chwila wypoczynku w sklepiku, który prowadzony był przez uczennice z klasy VIII. Uczniowie mogli delektować się smakiem domowego ciasta, które na potrzeby Samorządu Uczniowskiego dostarczyli przedstawiciele każdej klasy. Oprócz pysznego ciasta można było kupić napoje oraz inne słodycze, a dochód ze sprzedaży wszystkich łakoci wspomógł prężnie działający Samorząd Uczniowski.