Sobota, 2024-05-11

Imieniny: Igi, Mamerta

AKCJA „JESIENNE SPRZĄTANIE ŚWIATA 2023”

W dniu 28 września 2023 r. uczniowie klas I-VIII uczestniczyli w akcji sprzątania swojej małej ojczyzny.

Każda klasa została wyposażona w worki foliowe oraz rękawiczki, aby następnie udać się pod opieką wychowawcy posprzątać wyznaczony obszar w miejscowościach Osiecznica i Kliczków.

Humory uczniom dopisywały bo sprzątanie odbywało się w czasie zajęć lekcyjnych a jesiennym porządkom sprzyjała słoneczna pogoda.

W drodze powrotnej do szkoły worki już dzieciom ciążyły a śmieci jakby dalej same na ich trasie się mnożyły… Porcelanowy kubek, wycieraczka od szyby samochodowej, papierki oraz inne dziwne znaleziska to dowód na to, że okoliczne lasy pokochały trolle, które w nich zamieszkały i teraz podrzucają nam swoje śmieci;-)