Niedziela, 2024-05-12

Imieniny: Dominika, Imeldy

Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

W dniu 1.10.2020 r.  przeprowadzone zostały w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Poprzedzone były kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy. Uprawnionymi do głosowania byli uczniowie, którzy w dniu głosowania byli obecni w szkole.

W głosowaniu wzieło udział 127 uczniów wybierających swoich  przedstawicieli spośród 7 kandydatów. Komisja wyborcza w składzie:

Julia Wojtkowiak, Kalina Hytnar oraz opiekun SU: Damian Tomiak , czuwali nad prawidłowym przebiegiem głosowania a po jego zakończeniu dokonała zliczenia głosów.

W skład Samorządu Uczniowskiego weszli wszyscy kandydaci, a osoby z największą liczbą głosów,

otrzymały stosowne funkcje!

Zuzanna Buganik klasa VIII b  39 głosów – PRZEWODNICZĄCA SU

Sylwia Makieła  z klasy VII – 35 głosów – ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

Łukasz Wilas z klasy VIII a  – 22 głosy – SEKRETARZ

kolejne miejsca:

Wiktoria Parkita z klasy     VI a     - CZŁONEK

Nadia Karpowicz z klasy   V         - CZŁONEK

Zuzanna Mentel z klasy     IV       - CZŁONEK

Kamila Płaza   z klasy       VI b     - CZŁONEK

Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!

Dziękujemy Pani Małgorzacie Słoneckiej sekretarz gminy Osiecznica za wypożyczenie urny wybrorczej, która  idealnie wpiała się do naszego lokalu wyborczego.