WICEMISTRZYNI POWIATU

W piątek 23 marca  w Zespole Szkół Mechanicznych w Bolesławcu odbyły się siedemnaste powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Pożarnictwie, zorganizowane przez Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych. W konkursie uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z całego powiatu.

W konkursie rozwiązywano testy składające się i kilkudziesięciu pytań, a najlepsi (trzy pierwsze osoby) odpowiadali na pytania ustne.

Nasza uczennica Oliwia Puzio w eliminacjach szkolnych i gminnych zajęła pierwsze miejsca i otrzymałą głośnik bezprzewodowy, natomiast w powiecie zajęła drugie miejsce, otrzymała w nagrodę talon o wartości 825 zł na zakup roweru oraz czujnik wielogazowy.

Gratulujemy :)